Võta ühendust juba täna!

Alt poolt leiad meie kontaktid. Kiirete küsimuste lahendamiseks on soovitatav helistada.

icon_widget_image Esmaspäevast-Reedeni: 8.30-17.00 icon_widget_image Tallinn, Estonia icon_widget_image +372 58287842 icon_widget_image Info@mevala.ee
Image Alt

Ettevõttest

Heast ideest suurepärase teostuseni.

Ettevõttest

MEVALA Ehitus on kiirelt arenev eestimaine ehitusettevõte, mille teenuste hulka kuuluvad projekteerimine, projektijuhtimine, peatöövõtt ja arendustegevus.

Meie motiveeritud ja ettevõtliku meeskonna eesmärk on pakkuda lisaks kvaliteetsele tulemusele ka meeldivat ja sujuvat koostööprotsessi.

Me mõistame, et töö käigus tuleb ette ootamatusi ning teostame iga projekti raames vajadusel ka lisatööd. Peame kinni tähtaegadest ja kokkulepitud eelarvest.

Klientide tagasiside

Tagasiside

Professionaalne ja kiire tööde teostus

Suhtlus MEVALA Ehitusega oli meeldiv. Töö sujus kiirelt ja tulemus on kena. Kohapeal selgunud asjaolude tõttu lisandunud töödele tehti jooksvalt kalkulatsioon ja hinnapakkumine. Lisatööde hinnapakkumisel ei kasutanud nad oma kohaloleku eelist kalli hinna tegemiseks. Kasutan kindlasti ka edaspidi MEVALA teenuseid ja soovitan julgelt ka teistele!

Töö korralik ja suhtlus viisakas

MEVALA mahtus hanke ajaraamidesse ning enamus kokkulepitud töid said ka täidetud nii nagu ette kujutasime. Mahuti ka kenasti eelarvesse.

Hea koostöö ja lõpptulemusega rahul!

MEVALA Ehitusega sujus koostöö hästi. Töid alustati ja lõpetati tähtaegselt. Lõpptulemusega jäime väga rahule!

Hea koostöö ja tulemus on garanteeritud!

Kogu protsessi iseloomustas aktiivne juhtimine ja süsteemne käsitlemine, kiire ja põhjalik ettevalmistustöö ning soovitud tulemus. MELVALA projektijuhid andsid praktilisi juhiseid parema tulemuse saamiseks. Soovitan MEVALA Ehitust kõigile, kes soovivad teostada üldehitust.

Teostatud

Tutvu tehtud töödega

Projektid Projektid